Chopard IWC TAG Heuer Roger Dubuis Omega PIAGET Harry Winston Panerai
Aktuální číslo
WatchMagazine 2018/4 - časopis o hodinkách, hodinářích, značkách IWC, Cartier, Panerai, Omega, Breitling, Rolex, Audemars Piguet, Roger Dubuis, Longines, TAG Heuer, Tissot, Certina


Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně

Chopard - oficiální časomíra 11. Grand Prix de Monaco Historique

Chopard - oficiální časomíra  11. Grand Prix de Monaco Historique

Automobilové závody Grand Prix se v Monaku konají už od roku 2002. Jedná se o nejprestižnější a nejznámější závod sportovních historických vozů v Evropě, letos na okruh přilákaly více než 30 000 sportovních fanoušků.  Jejich oficiální časomírou je značka Chopard. 

HUBLOT na MS ve fotbale

HUBLOT na MS ve fotbale

Mistrovství světa ve fotbale začalo 14. června, hostitelskou zemí je letos Rusko, v jedenácti městech a na celkem dvanácti stadionech proběhnou v průběhu června a července desítky zápasů. Ten úplně poslední – čtyřiašedesátý – bude 15. července hostit stadion Lužniki v Moskvě. Než se ale dva z celkových dvaatřiceti týmů propracují do kýženého finále, ujdou a uběhnou fotbalisté dlouhou cestu. Na ní je doprovodí rozhodčí s hodinkami Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia na zápěstí. Úplně poprvé budou mít rozhodčí možnost videohovoru právě díky chytrým hodinkám Hublot, jež pracují s technologií goal-line. Jde o elektronický systém video asistence, který rozhodčím umožní zjistit, zda balon skutečně dopadl za brankovou čáru.  

Santos de Cartier představil Jake Gyllenhaal

Santos de Cartier představil Jake Gyllenhaal

S oficiálním uvedením nové kolekce hodinek Santos de Cartier odhaluje francouzský hodinářský a klenotnický dům Cartier svoji kampaň, ve které nechává fantazii doslova vzlétnout k oblakům. 60sekundový film s americkým hercem Jakem Gyllenhaalem, jenž se stal oficiální tváří hodinek Santos de Cartier, vzdává hold legendárnímu letci Albertu Santosi-Dumontovi, který v roce 1904 inspiroval Louise Cartiera k výrobě prvních moderních náramkových hodinek.

další články z rubriky Aktuálně >>>

Interview
Stefan Ihnen:  IWC Shaffhausen – příběh, který nekončí

Rozhovor s ředitelem výzkumu a vývoje značky IWC Stefanem Ihnenem byl podstatnou měrou ovlivněn výraznou událostí – 150. výročím IWC. Dlouhá historie, kterou se může pochlubit málokterá značka hodinek, se promítla snad do všech odpovědí.  

Profil
TUDOR

Značku TUDOR založil v roce 1926 Hans Wilsdorf, zakladatel společnosti Rolex. Hodinky obou značek se vyrábějí pod jednou střechou, přesto má TUDOR svou vlastní, výraznou tvář a bohatou historii. Společnost vyrábí mechanické hodinky odolné, spolehlivé a technicky dokonalé, aby dokázaly obstát i v extrémních podmínkách.

Videa

Testy a tipy
TUDOR

Roger Dubuis Excalibur Automatic Skeleton s mikrorotorem Muži nosí hodinky zpravidla jako symbol svého společenského postavení, jako sportovní doplněk, technickou zajímavost nebo jako šperk. V některých hodinkách se i dvě či tři tyto funkce spojují. Roger Dubuis Automatic skeleton jsou zároveň značnou hodnotou, technickou zajímavostí i krásným šperkem.