Chopard IWC TAG Heuer Roger Dubuis Omega PIAGET Harry Winston Panerai
Aktuální číslo
WatchMagazine  - časopis o hodinkách, hodinářích, značkách IWC, Cartier, Panerai, Omega, Breitling, Rolex, Audemars Piguet, Roger Dubuis, Longines, TAG Heuer, Tissot, Certina


Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně           Aktuálně

Aukce Sotheby´ v Ženevě

Aukce Sotheby´ v Ženevě

13. listopad byl pro mnoho sběratelů velmi očekávaným dnem: konala se aukce hodinek, která byla už douho dopředu avízovaná vzhledem k jednomu zcela mimořádnému lotu. Jak jsme psali minule, hodinky Patek Philippe, známé také jako "Asprey", jsou výjimečné v mnoha směrech - vyrobeny byly v roce 1952, prodány 1956 a Sotheby´s je měl v aukčním portfoliu naposledy v roce 2006, kdy byly prodány za astronomickou částku 2,2 miliony švýcarských franků. A na jakou částku se vyšplhaly nyní? 3 915 000 CHF, čili takřka na dvojnásobek!

Patek Philippe "Asprey" - hvězda aukce Sotheby´s v Ženevě

Patek Philippe "Asprey" - hvězda aukce Sotheby´s v Ženevě

Aukční dům Sotheby´s avízuje prestižní aukci výjimečných hodinek v Ženevě 13. listopadu 2018. Největší hnězdou aukce budou hodinky Patek Philippe 2499 s věčným kalendářem a chronografem,  známý také jako "Asprey" a výjimečný v mnoha směrech. Vyroben byl v roce 1952, prodán 1956. Jedná se o vůbec první sérii Patek Philippe 2499  a Sotheby´s je měl v aukčním portfoliu naposledy v roce 2006, kdy byly prodány za impozantní, vítěznou  částku 2,2 milionu švýcarských franků.

Chopard - oficiální časomíra 11. Grand Prix de Monaco Historique

Chopard - oficiální časomíra  11. Grand Prix de Monaco Historique

Automobilové závody Grand Prix se v Monaku konají už od roku 2002. Jedná se o nejprestižnější a nejznámější závod sportovních historických vozů v Evropě, letos na okruh přilákaly více než 30 000 sportovních fanoušků.  Jejich oficiální časomírou je značka Chopard. 

HUBLOT na MS ve fotbale

HUBLOT na MS ve fotbale

Mistrovství světa ve fotbale začalo 14. června, hostitelskou zemí je letos Rusko, v jedenácti městech a na celkem dvanácti stadionech proběhnou v průběhu června a července desítky zápasů. Ten úplně poslední – čtyřiašedesátý – bude 15. července hostit stadion Lužniki v Moskvě. Než se ale dva z celkových dvaatřiceti týmů propracují do kýženého finále, ujdou a uběhnou fotbalisté dlouhou cestu. Na ní je doprovodí rozhodčí s hodinkami Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia na zápěstí. Úplně poprvé budou mít rozhodčí možnost videohovoru právě díky chytrým hodinkám Hublot, jež pracují s technologií goal-line. Jde o elektronický systém video asistence, který rozhodčím umožní zjistit, zda balon skutečně dopadl za brankovou čáru.  

další články z rubriky Aktuálně >>>

Interview
Stefan Ihnen:  IWC Shaffhausen – příběh, který nekončí

Rozhovor s ředitelem výzkumu a vývoje značky IWC Stefanem Ihnenem byl podstatnou měrou ovlivněn výraznou událostí – 150. výročím IWC. Dlouhá historie, kterou se může pochlubit málokterá značka hodinek, se promítla snad do všech odpovědí.  

Profil
Tommy Hilfiger

Jméno Tommy Hilfiger není pouhou globální značkou módy či doplňků včetně hodinek a šperků. Je to zároveň nekonvenční životní styl oslavující svobodu, mladistvého ducha a osobitost ve všech směrech. K obdivovatelům značky Tommy Hilfiger patří rappeři, studenti, modelky, ale i muži a ženy středního věku. Tommy Hilfiger je zkrátka pojem, který netřeba představovat.

Videa

Testy a tipy
Tommy Hilfiger

Roger Dubuis Excalibur Automatic Skeleton s mikrorotorem Muži nosí hodinky zpravidla jako symbol svého společenského postavení, jako sportovní doplněk, technickou zajímavost nebo jako šperk. V některých hodinkách se i dvě či tři tyto funkce spojují. Roger Dubuis Automatic skeleton jsou zároveň značnou hodnotou, technickou zajímavostí i krásným šperkem.