Chopard IWC TAG Heuer Roger Dubuis Omega PIAGET Harry Winston Panerai
Aktuálně
HUBLOT na MS ve fotbale
HUBLOT na MS ve fotbaleMistrovství světa ve fotbale začalo 14. června, hostitelskou zemí je letos Rusko, v jedenácti městech a na celkem dvanácti stadionech proběhnou v průběhu června a července desítky zápasů. Ten úplně poslední – čtyřiašedesátý – bude 15. července hostit stadion Lužniki v Moskvě. Než se ale dva z celkových dvaatřiceti týmů propracují do kýženého finále, ujdou a uběhnou fotbalisté dlouhou cestu. Na ní je doprovodí rozhodčí s hodinkami Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia na zápěstí. Úplně poprvé budou mít rozhodčí možnost videohovoru právě díky chytrým hodinkám Hublot, jež pracují s technologií goal-line. Jde o elektronický systém video asistence, který rozhodčím umožní zjistit, zda balon skutečně dopadl za brankovou čáru.  

Značka švýcarských hodinek Hublot je už potřetí oficiální časomírou MS ve fotbale. V podvečer zahájení 21. ročníku přijel do Moskvy CEO značky Hublot, Ricardo Guadalupe, aby společně s přáteli a ambasadory značky oslavil tento svátek sportu.

Ještě před začátkem MS ve fotbale se na hřišti Old Trafford v Manchesteru potkaly dva hvězdné týmy. Tým World XI v čele s kapitánem Usainem Boltem se postavil proti týmu England, jehož hlavní hvězdou byl zpěvák Robbie Williams. Tenhle přátelák skončil vítězstvím Angličanů 4-3.

Foto: Robbie Williams, Rcardo Guadalupe a Usain Bolt s hodinkami Hublot na zápěstí

         hodinky Hublot Big Bang Referee 2018 FIFA World Cup Russia 

 

 


HUBLOT na MS ve fotbale
Santos de Cartier představil Jake Gyllenhaal
Santos de Cartier představil Jake GyllenhaalS oficiálním uvedením nové kolekce hodinek Santos de Cartier odhaluje francouzský hodinářský a klenotnický dům Cartier svoji kampaň, ve které nechává fantazii doslova vzlétnout k oblakům. 60sekundový film s americkým hercem Jakem Gyllenhaalem, jenž se stal oficiální tváří hodinek Santos de Cartier, vzdává hold legendárnímu letci Albertu Santosi-Dumontovi, který v roce 1904 inspiroval Louise Cartiera k výrobě prvních moderních náramkových hodinek.

Chtěl jsem vytvořit fantazijní svět ve stylu Felliniho, který by vyprávěl vzrušující příběh tím nejbezprostřednějším možným způsobem. Snažil jsem se zachytit odvahu Alberta Santose-Dumonta a jeho posedlost létáním, rychlostí a nebezpečím. Představoval jsem si, jak by mohly vypadat jeho sny a promítl tyto divoké obrazy a abstraktní fantazii do filmu,“ říká režisér.


Santos de Cartier představil Jake Gyllenhaal
Rado HyperChrome Chronograph Automatic Limited Edition
Rado HyperChrome Chronograph Automatic Limited EditionKrásná kombinace dvou zdánlivě nesourodých materiálů - bronzu a high-tech keramiky, starého a nového. Jedná se o automatický chronograf poháněný strojkem ETA 2894-2 se 37 kameny, bohatě zdobený, s 42hodinovou rezervou chodu. Pouzdro o průměru 45 mm je zhotoveno z matně černého keramického monobloku s boční bronzovou vložkou, keramická, ovšem leštěná, je také luneta, číselník chrání safírové antireflexní sklíčko a pohled na chod strojku umožňuje rovněž safírové zadní víčko, vodotěsnost 100 M.

Korunka s ochrannými výstupky a podélná tlačítka jsou z bronzu. Černý číselník se zdoben atraktivním dekorem, aplikované číslice, indexy i ručky jsou pokovené růžovým zlatem s bílým luminiscenčním efektem. Datum najdeme na pozici mezi 4. a 5. hodinou. Hodinky nabízejí kromě základních časoměrných funkcí chronograf a tachymetrickou škálu. Náramek je buď keramický nebo pružný hnědý prošitý kožený řemínek.


Rado HyperChrome Chronograph Automatic Limited Edition
BVLGARI Octo Roma
BVLGARI Octo RomaModel je novou interpretací kombinace kruhu a osmiúhelníku. Po klasických modelech, chronografech Velocissimo a dvou extra tenkých variantách Finissimo je Octo Roma pátým modelem v pořadí urbanistických hodinek se 110 fazetami.

Elegantní, poněkud přepracované pouzdro z růžového zlata, oceli nebo ve dvoutónové variantě má průměr 41 mm a je zpracováno do 58 fazet. Zároveň skýtá nezbytné pohodlí na zápěstí, a to i díky bezešvému řemínku. Safírové sklíčko seshora i zespoda, vodotěsnost 50 metrů. Automatický firemní strojek BVL 191 Solotempo zdobí dekor Côtes de Genève, rezerva chodu je 42hodinová. Na výběr jsou tři barvy číselníku - černý lakovaný, hnědý se slunečním dekorem nebo stříbřitý. Skeletované ručky, 10 indexů a 21 číslice jsou rovněž fasetované. Řemínek z kůže aligátora v barvě černé nebo hnědé, aby ladil s barvou číselníku.


BVLGARI Octo Roma
HUBLOT Big Bang Depeche Mode
HUBLOT Big Bang Depeche ModeHublot a Depeche Mode představili unikátní sběratelskou edici hodinek Big Bang. Celkem 55 kusů hodinek Big Bank Depeche Mode našlo inspiraci v pětapadesáti nejznámějších singlech populární anglické kapely, přičemž peníze z prodeje poputují na charitativní projekt „charity: water“, který přináší čistou a nezávadnou vodu lidem v rozvojových zemích díky stavbě nového vodního potrubí. Hublot a Depeche Mode představili unikátní sběratelskou edici hodinek Big Bang. Celkem 55 kusů hodinek Big Bank Depeche Mode našlo inspiraci v pětapadesáti nejznámějších singlech populární anglické kapely.    

Kolekce hodinek, jež vychází z modelu Big Bang Unico, zahrnuje modely se skeletovaným  manufakturním automatickým kalibrem HUB1242 UNICO s rezervou chodu 72 hodin, který je uložen v 45mm pouzdře z keramiky a je obdařen chronografem s funkcí flyback. Každý kus ze série 55 hodinek má na safírovém skle číselníku a dýnka natištěnou fotku singlu, má jiný řemínek s ocvočkovanou manžetou. Hodinky jsou „zabaleny“ do příručního kufru z černého hliníku značky Rimowa společně s vinylovou deskou.


HUBLOT Big Bang Depeche Mode
The Portugieser Constant-Force Tourbillon Edition „150 Year“
The Portugieser Constant-Force Tourbillon Edition „150 Year“ Model Portugieser Constant-Force Tourbillon Edition “150 Years” představuje technický zlatý hřeb jubilejní kolekce. Od každého modelu bude zhotoveno celkem 15 hodinek: v platině s bílým číselníkem s lakovou povrchovou úpravou a modřenými ručkami (Ref. IW590202) a v platině s modrým číselníkem s lakovou povrchovou úpravou a rhodiovanými ručkami (Ref. IW590203) Nový tovární ručně natahovaný strojek IWC 94805 s rezervou chodu v délce 96 hodin poprvé kombinuje tourbillon s konstantní silou a jednoduché zobrazení měsíčních fází, jež je třeba přenastavit o 1 den po uplynutí 577,5 roku. Limitovaná edice 15 hodinek.    

Model Portugieser Constant-Force Tourbillon Edition “150 Years”

představuje technický zlatý hřeb jubilejní kolekce. Od každého modelu bude zhotoveno celkem 15 hodinek: v platině s bílým číselníkem s lakovou povrchovou úpravou a modřenými ručkami (Ref. IW590202) a v platině s modrým číselníkem s lakovou povrchovou úpravou a rhodiovanými ručkami (Ref. IW590203)

Nový tovární ručně natahovaný strojek IWC 94805 s rezervou chodu v délce 96 hodin poprvé kombinuje tourbillon s konstantní silou a jednoduché zobrazení měsíčních fází, jež je třeba přenastavit o 1 den po uplynutí 577,5 roku.  Patentovaný mechanismus konstantní síly přenáší na krokové kolečko zcela rovnoměrné impulzy. Spolu s tourbillonem, který kompenzuje negativní vliv gravitace na oscilační systém hodinek, toto umožňuje dosažení výjimečně vysoké úrovně přesnosti. Platinové pouzdro o průměru 46 mm, model s bílým nebo modrým číselníkem a lakovou povrchovou úpravou, černé tištěné indexy a číslice, modřené ručky, černý řemínek z aligátoří kůže značky Santoni  Ref. IW590203/03. Transparentní zadní víčko pouzdra je ze safírového sklíčka a jubilejní medailon z 18karátového zlata na zadní straně strojku. Safírové sklíčko s antireflexním potahem na obou stranách. Voděodolné do 30 m. Limitovaná edice 15 hodinek.

 

Albert Riele Family 1881
Albert Riele Family 1881Kolekce nazvaná podle roku založení značky vsadila na ocelové pouzdro v elegantním tvaru tonneau o rozměrech 37 x 48 mm, korunované tradičním zdobením stříbřitého číselníku - giloší a elegantními protáhlými římskými číslicemi. Modřené luminiscenční ručky (hodinová, minutová a sekundová) a datum na pozici 6 jsou dalšími působivými prvky. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem Sellita SW200, který pracuje o frekvenci 28 800 vibrací/h, je osazen 26 kameny a zdoben rytinou Côtes de Genève. Rezerva chodu činí 38 hodin, vodotěsnost do 50 metrů. Hnědý kožený řemínek s ocelovou skládací sponou jsou konečným dotekem vytříbené elegance.   


Albert Riele Family 1881
Spolehlivý stroj od značky Alpina
  Spolehlivý stroj od značky Alpina Firma Alpina má s letectvím velmi těsné vztahy. A to už od 50. let minulého století. Potvrzuje to i její nový model Startimer Pilot Quartz. Stejné nároky na bezpečnost a spolehlivost, jaké mají piloti na svá letadla, kladou i na hodinky. Proto je Startimer velmi přesný a odolný proti nárazu i magnetickému poli. To ovšem ocení i běžný spotřebitel. Zejména přehledný a dobře čitelný číselník s výraznými červenými číselnými indexy. Hůlkové indexy jsou potaženy luminiscenční barvou. Ocelové pouzdro má průměr 42 milimetrů a k mání je i ve verzi s černou vrstvou PVD. Průměr pouzdra je o něco menší než obvyklých 44 milimetrů, takže hodinky vyhovují i dennímu používání. Cena modelu začíná na 495 švýcarských francích

Chopard - méně je více
Chopard - méně je víceToto heslo propagoval architekt Ludwig Mies van der Rohe a značka Chopard si ho vzala za své. Alespoň v případě modelu L.U.C. XPS.    

Model je vyrobený ve čtyřech verzích – s pouzdrem z oceli, z bílého zlata, z růžového zlata a konečně také z platiny. Každá verze má číselník v jiné barvě, platinová pak modrou. Modely jsou osazeny různými strojky, automatický strojek v platinovém pouzdru, L.U.C 96.01-L je na rozdíl od ostatních, ozdobený značkou nejvyšší kvality Ženevskou pečetí. Průměr pouzdra činí 40 milimetrů a jeho výška 7,20 milimetru a je vodotěsné do 30 metrů. Mikrorotor je z 22karátového zlata. Strojek se skládá z 208 součástek a disponuje rezervou chodu na 65 hodin, což umožňuje dvojitý pérovník. Z platiny je i spona modrého krokodýlího řemínku.

Další stránky: 1 2 3 4 5