Chopard IWC TAG Heuer Roger Dubuis Omega PIAGET Harry Winston Panerai
IWC PORTUGIESER CHRONOGRAPH CLASSIC

 

 

 

Po téměř 80 let byly hodinky Portugieser synonymem nadčasového designu a ho­dinářské dokonalosti. Aplikované arab­ské číslice, hodinové mezikruží ve stylu želez­ničních kolejí a charakteristické listovité ručky - model Portugieser Chronograph Classic má všechny stylové atributy typických hodinek Portugieser.

 


Nyní značka IWC Schaffhausen odhaluje přepracovanou podobu těchto nad­časových hodinek vyráběných v IWC, jejichž číselník se vyznačuje ještě purističtějším de­signem ve třech nových barevných kombina­cích.

 
 

 

Vrcholná verze je uložena v pouzdře z 18k čer­veného zlata se stříbrem potaženým číselní­kem se zlatými ručkami a aplikacemi. Je opat­řena ručně dokončovaným řemínkem z hnědé aligátoří kůže (Ref. IW390301). Další dva mo­dely jsou nabízeny s pouzdrem z ušlechtilé oceli a řemínkem z černé aligátoří kůže. Jeden z nich má postříbřený číselník s modrými ruč­kami a aplikacemi (Ref. IW390302), zatímco ten druhý je vybaven číselníkem v barvě půl­noční modři a rhodiovanými ručkami a aplika­cemi (Ref. IW390303).

 

Pokud jde o technické součásti nacházející se uvnitř těchto hodinek, IWC se spoléhá na kon­tinuitu: i nové modely jsou poháněny vyzkou­šeným a osvědčeným továrním kalibrem 89361 s funkcí zpětného skoku, samonatahovacím systémem a rezervou chodu v délce 68 hodin. Naměřený čas velice snadno zjistíte z kombi­novaného sčítače hodin a minut na 12. ho­dině. Transparentní zadní strana pouzdra ze safíro­vého sklíčka nabízí pohled na strojek i ručně dekorovaný rotor..