Chopard IWC TAG Heuer Roger Dubuis Omega PIAGET Harry Winston Panerai
Tissot - tradice a inovace
Tissot - tradice a inovace

165 let je i pro hodinářskou značku úctyhodný věk. Zvlášť pokud podstatnou část této doby se značka formuje v rámci rodinného podniku. Její zakladatel Charles-Félicien měl už v roce 1853 svého potenciálního nástupce – jeho syn Charles-Emile měl jako dvanáctiletý jasno v tom, že bude hodinářem, proto firmu pojmenoval Charles-Félicien Tissot & Sohn. A firma začala v Le Locle vyrábět kapesní hodinky, v roce 1917 přešla na výrobu náramkových hodinek. Její tehdejší model Prince s klenutým pouzdrem je i dnes ukázkou vysoké kvality hodinářské výroby Tissot. Rodinný charakter firmy si zachovala až do roku 1983, dnes je součástí Swatch Group.


T-Touch Expert Solar II

Díky minimálně 20 dotykovým funkcím nový T-Touch Solar Expert II láká za dobrodružstvím. Ať už je to ve volné přírodě nebo v srdci městské džungle, baterie dobře slouží s použitím solárního panelu, slunečního záření nebo umělého světla. K dispozici je v military zelené nebo námořnické modré. Díky pouzdru z titanu je model ultralehký a hypoalergenní, keramická luneta je odolná proti poškrábání. Komfortní a snadno se čistící silikonový pásek je opatřen sponou k připnutí na batoh. Perfektně vybavený čelit extrémním situacím.

 

T-Race MotoGP™ Automatic Limited Edition 2017

Symbol vítězného partnerství mezi společnostmi Tissot a MotoGPTM - limitovaná edice z roku 2013 má myšlenku šampiona. Každý detail je vybrán tak, aby dodal hodinkám kousek světa závodních motocyklů. Ocelové pouzdro v kombinaci černého pokovení a růžového zlacení, na lunetě zobrazený brzdový disk, automatický strojek zadním průhledem připomíná vzorek pneumatiky. Tlačítka po stranách pouzdra jsou inspirovány nášlapy a úchytky náramku zase zadním závěsem. Sčítače designem vycházejí z měřidel motocyklu a zrnění jim dodává vzhled asfaltu. Na pryžovém řemínku se opakuje vzorek pneumatiky. Hodinky jsou dodávány ve speciální etuji ve tvaru helmy.


Tissot - tradice a inovace