Chopard IWC TAG Heuer Roger Dubuis Omega PIAGET Harry Winston Panerai
TUDOR
TUDOR

Značku TUDOR založil v roce 1926 Hans Wilsdorf, zakladatel společnosti Rolex. Hodinky obou značek se vyrábějí pod jednou střechou, přesto má TUDOR svou vlastní, výraznou tvář a bohatou historii. Společnost vyrábí mechanické hodinky odolné, spolehlivé a technicky dokonalé, aby dokázaly obstát i v extrémních podmínkách.


Se štítem ve znaku

„Již roky myslím na to, že vytvoříme hodinky, které naši distributoři budou moci prodávat za přijatelnější cenu, než za jakou prodávají naše hodinky značky Rolex, a přitom tyto hodinky budou stejně spolehlivé a přesné jako hodinky Rolex." Tato slova Hanse Wilsdorfa stála na samém začátku značky TUDOR. Stvrzením plné nezávislosti obou značek bylo v roce 1946 založení společnosti Montres TUDOR SA.

Jméno a logo - těmto atributům nové značky Hans Wilsdorf věnoval značné úsilí, vsadil na odkaz jednoho z nejslavnějších anglických rodů - Tudorovce. Jejich šlechtický erb růže s červenými a bílými okvětními lístky, který symbolizoval konec "války růží" mezi Yorky a Lancastery, sloužil jako logo značky TUDOR až do roku 1960, kdy ho nahradilo dnešní, neméně vznešené logo - štít z brnění, symbolizující hrdost, odvahu, vznešenost a vytříbený původ.

Představujeme dvě letošní novinky TUDOR: Tudor 1926 a BlackBay S G


TUDOR